KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14114294
nr 1411 4294
Blandteknik
monogramsignerad, interiör, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:48:07
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr